OEM OTG15 TABLET CEP TELEFON MİCRO USB OTG KABLO

Marka : Oem
Fiyat : ₺3,12(KDV Dahil)
₺0,58 'den başlayan taksitlerle

OEM OTG15 TABLET CEP TELEFON MİCRO USB OTG KABLO

Micro USB 2.0 Tablet ve Akıllı Telefon İçin USB Giriş Dönüştürücü OTG Kablo

USB OTG bağlantıya sahip Android tabanlı tablet, akıllı telefon gibi cihazlarına desteklenen USB ürünlerini bağlayabileceksiniz.
 
 
 
Yeni Nesil Akıllı Telefonlar ve Tabletlerde Micro USB'yi Standart USB'ye Dönüştürün
Günümüzde sıkça görmeye alıştığımız micro USB bağlantıya sahip Android tablet ve akıllı telefonlara USB klavye, fare, taşınabilir disk, flash bellek gibi cihazlarınızı bağlayabilmenizin yolu Micro USB-USB OTG dönüştürücü kablodan geçiyor. OTG dönüştürücü kablo USB birliğinin "OTG = on the go" yani taşınabilir cihazlara özel geliştirdiği standardına uygun olarak üretilmiştir. USB HOST özelliği gösteren tüm mobil cihazlarla kullanılabilir.
 
 
Marka Bağımsız Tak&Çalıştır Kullanım İmkanı
 
Micro USB bağlantı kablosu HTC, Samsung, LG, Dark EvoPAD başta olmak üzere OTG destekleyen micro USB bağlantısı olan pek çok tablet ve akıllı telefonlar ile test edilmiştir. OTG kabloyu kullanabilmek için cihazınızın OTG bağlantıya sahip olduğunu ve hangi USB cihazlar ile kullanılabilir olduğunu cihazınızın üretici sitesinden kontrol ediniz. OTG desteği olan ürünler ile tak&çalıştır olarak ek bir kurulum yapmadan çalışır.
 
 
Telefon veya Tabletinize USB Depolama Birimlerini Bağlayın
 
Yaygınlaşan Android akıllı telefon ve tabletlere USB bellek veya USB HDD gibi depolama birimlerini MicroUSB - USB OTG kablo kullanarak bağlayabilir ve içerisindeki dosyalarınıza erişebilirsiniz.
 
 
Android'te Klavye veya Mouse Kullanın
 
OTG kablo kullanarak cihazınızın işletim sistemi destekliyor ise standart USB klavye veya fare bağlayabilir ve yazı yazarken veya internette gezinirken daha rahat edebilirsiniz.
 
 
Kompakt Boyutlar ve 15CM Kablo Uzatma
 
Telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca bağlantı yapabilmeniz için Dark OTG kablo 15cm uzunluğundadır. Üstelik derli toplu, kompakt yapısı ile cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz. 
 
 
 
Kaliteli Bağlantı Uçları ve Güçlü Dış ABS Kaplama
 
Micro USB OTG kablo kaliteli bağlantı uçlarına ve yüksek kaliteli ABS plastik dış kaplamaya sahiptir. Sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
 
 
 
Teknik Özellikler
 
Uygulama: Micro USB bağlantıya sahip OTG destekli telefon ve tabletler
Giriş: USB A-tip Dişi Bağlantı
Uzunluk: 15cm
Renk: Siyah